GYM STUDIO HOME
Pilates Reformer
+90(362) 502 42 54
Sağlıklı Bir Beden İçin Güçlü Omurga
Güçlü omurga seni bel ağrılarından, duruş bozukluğundan, bel fıtığından ve buna benzer bir çok rahatsızlıktan kurtarır. Gym Studio’nun birbirinden ayrıcalıklı özel ders türlerinden faydalanmak için sizi studiomuza bekliyoruz. Durma!!! Yaşam kaliteni arttır.
Eviniz Kadar Güvenli Profesyonel Eğitmen Eşliğinde Birebir Dersler
Mental ve Fiziksel gelişiminize fayda sağlar, vücudunuzun esnekliğini arttırır nefes alıp vermeyi düzenler, kalori yakma oranınızı artırır, bel ve boyun fıtığı olma riskinizi azaltır, sıkılaşmanızı ve fit bir vücuda kavuşmanızı sağlar. Gym Studio İle Formunu Yakala !
Yer Çekimine Karşı Gel !
Reformer pilates aletiyle 100’den daha fazla egzersiz hareketi yapılabilir. Bu hareketlerin hepsi hem mental hem fiziksel gelişiminizi sağlar.
  • Pilates Reformer

    Denge + Kondisyon = Başarı

    Pilates Reformer Antrenörlerimiz sizin karakteristik özelliklerinize göre ders formatı oluşturarak maksimum verim elde etmenizi sağlar.
  • Pilates Reformer

    Gym Studio ile Formunu Yakala

    Her gün yenilenen ve en önemlisi evinizde gibi hissedebilmeniz için çabaladığımız bu yolun başlangıcı Gym Studio Home kapısından geçiyor. Hadi tüm soru işaretlerinizi ve spor çantanızı alıp bize katılabilirsiniz. Kapıyı aralamak yetmiyor söz veriyoruz ilk basamaktan son adıma kadar yanınızda olacağız.